Kolejne zwycięstwo naszych Orlików!

W tą Sobotę, nasi kandydaci na zawodników sprawili ciekawe widowisko wygrywając z Akademią Sportu z Wojkowic na własnym boisku 9:2. Przebieg spotkania wydawał się być przez nas kontrolowany, a bardzo ciekawie wyglądały pojedynki w obronie pomiędzy naszymi chłopakami, a rosłym napastnikiem, na którym opierała się w większości gra naszego rywala. Pozytywem w tym spotkaniu z naszej strony było umiejętne wykorzystywanie placu gry, szczególnie w 2 połowie meczu, gdy brakowało już sił, co skutkowało stworzeniem sporej przewagi bramkowej i zmieniło obraz gry sprawiając, że to Salos był drużyną, która dominowała na boisku. Potwierdza się, że w piłkę nożną gra się GŁOWĄ.

Brawo!

Bramki strzelali:

Daniel 2x
Marcin 2x
Szymon
Patryk
Piotrek
Maciek
Dawid

Skład: Wojtek, Marcel, Szymon, Patryk, Maciek (c), Stasiu, Dawid M, Dawid O, Oskar Kania, Marcin, Daniel, Alex, Piotrek.