Przegrana z Oritą Bukowno

Przegrana w takim meczu daje bardzo duży niedosyt. Piłka nożna uczy pokory zarówno dzieci jak i wszystkich wokół. W sobotnim meczu o zwycięstwie zadecydowały szczegóły. Nie przegrana jest najważniejsza, a raczej ogromna determinacja by to zwycięstwo osiągnąć. W całej karuzeli tabel, miejsc premiowanych awansem u tak małych jeszcze dzieci wynik staje się trochę zbyt wywyższonym celem, my natomiast weryfikujemy się takimi spotkaniami.

I tu można powiedzieć, że zasileni Kacprem i Igorem z grupy starszej nie wszyscy dorównaliśmy poziomem. Chęci nie można nikomu odmówić, natomiast robiąc rachunek sumienia, należy wziąć się mocno do pracy nie patrzeć na kolegów i skupić się na ćwiczeniach w 100%.

Bramki strzelali:

Dawid Musialik
Patryk Baran
Igor Obszański

Występowali: Alex, Patryk, Kacper, Szymon, Marcel. Igor, Maciek, Dawid O, Dawid M, Daniel, Piotrek, Paweł, Stasiu.