Udana Inauguracja sezonu!

Na start ligi po raz pierwszy w roli Orlika starszego chłopaki podejmowali drużynę MUKP przy ul. Konopnickiej na obiekcie CSIR Dąbrowa Górnicza. Było to pierwsze spotkanie rozgrywane przez nas na tak dużym boisku, a po 2 miesięcznej przerwie wakacyjnej nasza forma oraz warunki do grania dawały sporą dozę niepewności tego co nas czeka. I również niepewnie zaczęliśmy to spotkanie. Wynik 3:1 dla Gospodarzy w pierwszej połowie oraz doświadczenie gospodarzy na własnym boisku procentowało. Całe szczęście, że mamy chłopców pełnych pasji i zawziętych w chęci dążenia do zwycięstwa. Niesamowita praca w grze 1 na 1 i wysoki poziom odpowiedzialności za zespół sprawił, że na 2 minuty przed końcem było 4:4. Gospodarze w końcówce rzucili się do ataków, lecz ofiarność to dobre słowo, które obrazuje zachowanie naszych chłopaków w obronie. Wynik w samej końcówce ustalił Krzysiu po indywidualnej akcji Oskara.

Styl gry nadal wymaga poprawy.

Nagrodą za ciężką pracę nie jest końcowy wynik spotkania, lecz satysfakcja z poczynionych postępów, które dają radość całej drużynie oraz motywacja do świadomego podnoszenia swoich umiejętności w nieskończoność...