Wygrywamy wyrównany mecz z Wojkowicami

Emocji nie brakowało. Skuteczności tak.

Strzelone bramki nigdy nie cieszą tak bardzo kiedy przychodzą one zbyt łatwo. Dziś Wojkowice były dla nas równym przeciwnikiem stawiającym nam wysoko poprzeczkę. Nie rozmieniając się na drobne... Chłopakom zaangażowania nie brakuje, ale są momenty, że głowa patrzy w chmury i zapominamy, że największą frajdę z gry mamy kiedy kiwamy, strzelamy, efektywnie podajemy i przede wszystkim odbieramy piłkę przeciwnikowi, aby być w jej posiadaniu. Dziś na odprawie była mowa o przesuwaniu własnych granic. Trzymajmy się tego.

"Trudności sprawiają że jedni się poddają, a inni przełamują swoje granice"

Sporo grania przed nami i niech każda minuta na boisku sprawi że to pokonywanie barier zaprowadzi was chłopaki w życiu do osiągania własnych marzeń :)

Dużo pracy przed nami. Pomalutku klarujemy swoje pozycje na ten moment i zaczynamy wprowadzać zadania na boisku.

Bramki strzelali dziś:

1x Maciek