Lekcja od Piłkarza Sosnowiec.

W sobotę w dość nietypowych okolicznościach odbył się wyjazdowy mecz z Piłkarzem Sosnowiec. Nietypowy, ponieważ nasi chłopcy byli prowadzeni w zastępstwie za trenera przez naszego Kierownika. Wynik do przerwy 2:2 był nieco zaskoczeniem, a całe spotkanie zakończyło się wynikiem 5:3 dla gospodarzy.

Cytując słowa trenera drużyny przeciwnej, mamy "bardzo ciekawy zespół, który pod nieobecność trenera jakby chciał pokazać zaangażowanie i zostawił dobre wrażenie"

Z relacji niektórych rodziców wynikało znowu, że jakość gry chłopaków mogła bardziej podobać się w naszym ostatnim meczu.

Już w najbliższą Sobotę gramy mecz ligowy z Olimpiakosem. Jest tylko 5 miejsc na mecz dla osób które w tej rundzie rozgrywek grały więcej. To oznacza, że musimy skupiać się na treningu jeszcze bardziej i robić wszystko by być lepszym zawodnikiem/człowiekiem, a nagroda zawsze przyjdzie.