Pewna wygrana z Olimpiakosem

W tą sobotę na własnym boisku przyjęliśmy znany nam z poprzedniej rundy Olimpiakos Sosnowiec. Drużynę, która stawia swoje pierwsze kroki w ligowych zmaganiach. I co w związku z tym ?...

W takich meczach oprócz tego, że gramy o zwycięstwo liczą się dla nas bardziej zadania poboczne. A tych w tym meczu nie wykonaliśmy dostatecznie.

-Zabezpieczenie tyłów, aby nie stracić bramki: efekt 2 stracone.

-Gra przy piłce z wykorzystaniem całego pola gry: efekt gdzie piłka tam każdy chce strzelić bramkę.

Co do drugiego zadania, to cały czas nad tym pracujemy, a należy zwrócić uwagę na to że w tym meczu szansę dostali chłopaki, którzy do tej pory mniej grali. Nie zmienia to faktu, że pewne rzeczy o których mówi trener musimy STARAĆ się wdrożyć na meczu.

Na wyróżnienie zasłużył Mikołaj Szymoński oraz Paweł Kawecki, którzy debiutowali u nas w drużynie. Miki strzelił Hat-tricka, a Paweł grał na skrzydle jakby od dawna to trenował zaliczając asystę.
Pozytywny występ zaliczyli Natan Rak i Marcel Gadomski, jeśli chodzi o całą drużynę to nie schodzimy z pewnego poziomu i nadal uczymy się na błędach! Na każdego przyjdzie czas i będzie wyróżniony. Pod warunkiem że da z siebie 100%.

Nie zawsze wychodzi, nie zawsze trener zauważy. Ale zawsze pracujemy dla siebie. I to na pewno będzie docenione!