Cisza przed burzą i dużo piasku.

Miniony tydzień obył się bez meczu ligowego, a ten tydzień zapowiada się iście piłkarsko! Po komunijnym szaleństwie widać lekkie rozluźnienie wakacyjne. My natomiast nie odpoczywamy od treningów, ponieważ każdy przyszły piłkarz wie, że bez pracy nad własnymi słabościami nigdy nie będzie lepszy od przeciwników. Dlatego nasi wojownicy w tą niedzielę odwiedzili Boisko do Beach Soccera w Gliwicach, gdzie rozegraliśmy nasz pierwszy turniej na piasku...

Chłopcy z każdym meczem radzili sobie co raz lepiej, radząc sobie z dość nietypowymi jak na co dzień warunkami. Takie warunki bardzo mocno wzmacniają nogi oraz weryfikują zgranie i technikę zawodników. My natomiast zdecydowanie wyróżnialiśmy się w odbiorze piłki, a reszta była na porównywalnym poziomie ;)

Skład: Alex. Patryk, Krzysiu, Dawid O, Paweł, Marcin, Mikołaj,
Można powiedzieć śmiało, że jeśli byłaby statuetka dla najlepszego bramkarza- to zgarnąłby ją nasz Alex! Marcin z Mikołajem ścigali się kto zdobędzie więcej bramek jak szaleni, a Krzysiu pokazał się z dobrej strony tworząc sobie masę sytuacji których niestety nie strzelił :) (spokojnie przyjdzie i na to czas), za to wraz z Patrykiem mądrze rozgrywali piłkę i trzymali obronę jak i strzelili po 1 bramce. A naszych 2 najmniejszych (oprócz Mikołaja) zawodników czyli Dawid i Paweł wykonali tytaniczną pracę dla drużyny i widać było że czerpią z tego dużą radość co również wynagrodziło ich strzeleniem bramek :)

Milenium Gliwice 1:2 Salos
Stadion Śląski Chorzów 3:3 Salos ( W karnych przegrana 1:0)
Kolejarz Gliwice 6:3 Salos
Concordia Knurów 3:5 Salos

Graliśmy 2x10min każdy z każdym, bez klasyfikacji ogólnej, a celem turnieju była mega dobra zabawa i wszechstronny rozwój chłopaków. Jesteśmy bardzo zadowoleni z turnieju i na pewno jeszcze wrócimy. Brawa dla organizatorów.

Zdjęcia w Galerii (od trenera)
Lub pod linkiem:
(od Taty Krzysia)